Redakcja

Skoro opowiedzieliśmy Wam już o powodach powstania FanKultury, o życiu i twórczości Andre Norton, teraz przyszedł czas, aby się przedstawić, oto skład naszej redakcji:

Mirek Terlecki vel Gandalf – dostał swój pseudonimami bo jest najstarszym członkiem naszej redakcji. Wcześniej zajmował się dziennikarstwem kulturalnym i zaczytywał w steampunkowych powieściach fantastycznych. Dziś siwy włos zdobi jego skroń, a ponieważ jest naszym naczelnym zapewne w najbliższym czasie przybędzie mu ich sporo.

Agata Wisznicka vel Tregarth – dostała męski pseudonim (oczywiście z powieści Andre) ponieważ początkowo działał jednocześnie w innym portalu poświęconym literaturze fantasy. Był jak podwójny agent – dziś pisze dla nas w dziale literatura i teatr.

Tymon Kisielewicz vel Timon – Timon będzie pisała dla Was o wszystkim co związane z literaturą i muzyką. Jak sami się przekonacie to jego wielka pasja i miłość. Timona możecie posłuchać też w poznańskich klubach gdzie rozkręca imprezy jako DJ.

Monika Abramowicz vel Vala – skąd się wziął ten pseudonim, nikt nie wie. Vala napisała do nas e-maila, że chce zostać fotografem redakcji i takim nickiem się pod nim podpisała (nie chce wyjaśnić jego pochodzenia) tak czy inaczej robi dla nas zdjęcia, przygotowuje grafiki oraz zajmuje się działem „Fotografia”.