Pomysł na własnoręcznie robioną biżuterię

 

Z pewnością wszystkie kobiety lubią chociaż odrobinę podkreślić swoją urodę. Najlepiej sprawdza się w takiej sytuacji subtelna biżuteria. Nie chodzi o to, by zawiesić na sobie wszystkie elementy srebrne, jakie posiadamy w domu, ale o jeden szczególny detal. Na stornach internetowych, np. http://www.jasper.waw.pl/elementy-srebrne , znajdziemy właściwie wszystko, co może być przydatne do wykonania biżuterii. Począwszy od koralików, rzemyków, szpilek i zakończeń, poprzez elementy srebrne, a na perłach i kamieniach półszlachetnych skończywszy.

 

Co można wyczarować z kamieni i elementów srebrnych?

 

  1. Naszyjnik z perłą

Zapleciony rzemyk z wkomponowaną perłą słodkowodną, to niezwykle modny dodatek, który na ogół przywozimy z wakacji i słono za niego płacimy. A można tego uniknąć wykonując go samodzielnie. Perłę można zastąpić elementami srebrnymi. Jest to dość prosta w wykonaniu ozdoba, idealna na prezent dla bliskiej osoby.

  1. Bransoletka charms

Od paru lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Składa się różnych elementów srebrnych, zwanych chamsami, z których każdy może symbolizować co innego. Jest łatwa do wykonania i nie wymaga specjalnych narzędzi. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sznurek, czy rzemyk, zapięcia oraz elementy srebrne (charmsy), które można dowolnie łączyć.